Miley Cyrus fan forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Miley Cyrus fan forum

Saznajte swe o Miley a uz to se i dobro zabawite...
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Miley Cyrus kolegi sa seta platila da sazna sviđa li se Liamu Hemsworthu

Go down 
AutorPoruka
Marija
~Weliki Fan~
~Weliki Fan~
Marija


Broj komentara : 188
~Reputation~: : 0
Join date : 2009-09-08
Mjesto : Zajedno sa Miley

Miley Cyrus kolegi sa seta platila da sazna sviđa li se Liamu Hemsworthu Empty
KomentarNaslov komentara: Miley Cyrus kolegi sa seta platila da sazna sviđa li se Liamu Hemsworthu   Miley Cyrus kolegi sa seta platila da sazna sviđa li se Liamu Hemsworthu Icon_minitimeMon Apr 12, 2010 6:58 am

Miley Cyrus glumica i pevačica Miley Cyrus, platila je kolegi sa seta kako bi saznala sviđa li se australijskom glumcu Liamu Hemsworthu. Kako bi saznala šta Liam misli o njoj, Miley je 13-godišnjem Bobbyju Colemanu, koji je u “The Last Song” glumio njenog mlađeg brata, dala 10 dolara.

“Taj klinac bi sve učinio za pet dolara. Na kraju mi je doslovno ispostavio račun od 80 dolara. Poslala sam ga da pita Liama sviđam li mu se i za to sam mu platila 10 dolara. Bilo je to jako zabavno”, rekla je Miley prepričavajući kako je iskorištavala Bobbyja za svoje “prljave posliće”.

Miley Cyrus kolegi sa seta platila da sazna sviđa li se Liamu Hemsworthu F_u5jss77jxe0m_f11de56
Na vrh Go down
 
Miley Cyrus kolegi sa seta platila da sazna sviđa li se Liamu Hemsworthu
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Miley Cyrus & Billy Ray Cyrus galerija
» Miley Cyrus i Trish Cyrus galerija
» Miley Cyrus : Behind the scenes of Miley&Max Commercial
» Miley Ray Cyrus
» miley cyrus-WHO SAID

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Miley Cyrus fan forum :: ~Swe o Miley~ :: Zanimljiwosti i Nowosti-
Idi na: